Професійне створення інтернет магазину — вигода в перший місяць!

На нашому сайті Ви зможете створити такий магазин, який найкращим чином відповідає Вашій групі товарів і специфіці роботи.Інтернет-магазин — це зручно і вигідно для будь-якого, хто хоче почати свій бізнес. Адже для багатьох компаній, це тільки перший етап реалізації власного бізнесу за допомогою інтернету.

Грамотно підключаючи інструменти онлайн-маркетингу можна рости, підвищувати продажі, залучати все більше клієнтів і в підсумку міцно зайняти свою нішу на ринку. У цьому випадку для щойно створеного інтернет-магазину найкраще підійде контекстна реклама.

Останнім часом створення та розробка інтернет магазину — це досить простий, але ефективний спосіб ведення бізнесу з мінімальними витратами і проблемами. Створити інтернет-магазин дуже легко, ціна його створення цілком прийнятна, і суттєві фінансові вкладення, які необхідні для відкриття звичайного магазину, від Вас не потрібні.В інтернет-магазині Ви зможете надати широкий вибір товарів.

І, головне, тут не потрібно хвилюватися з приводу браку місця в складських і торгових приміщеннях. До того ж, у Вас є можливість дати відносно докладний опис кожному товару і послузі, що в корені полегшує вибір покупця.Перше, з чого варто почати — це замовити створення платформи для сайту. Після цього настає наступний етап, що включає такі кроки, як розробка інтернет магазину та адміністративної панелі для нього.

Вартість робіт безпосередньо залежить від складності проекту, тому суму Ви можете дізнатися у менеджера після індивідуального прорахунку. Заповніть форму на сайті й отримайте індивідуальний прорахунок прямо зараз!У чому полягають переваги інтернет-магазину?По-перше, вашими клієнтами можуть бути люди, які живуть не тільки в одному районі, місті, а й навіть у різних країнах. Таким чином, список ваших клієнтів практично безмежний. Багато клієнтів — більший прибуток. І все залежить лише від того, наскільки популярний Ваш магазин.По-друге — це економія.

Тут не потрібно оплачувати оренду приміщення, комунальні послуги, мати штат співробітників і багато іншого. Замовивши виготовлення інтернет магазину у нас, Ви самі зможете задати ціни, здатні конкурувати з цінами суперників, і вийти в лідери свого сегменту ринку.І останнє, тут ви зможете не тільки замовити створення інтернет магазину дешево, але і отримати статичний банер для Вашого магазину безкоштовно. Ми також можемо розробити логотип і заповнити перші десять сторінок сайту тим товаром, який Ви нам надасте. І все це в якості подарунка, як новому інтернет-підприємцю.

Процес розробки сайту інтернет-магазинуПісля того, як Ви зробили замовлення, Вам надаються різні варіанти дизайну сайту і прототипи всіх його сторінок. Кожен етап робіт погоджується та затверджується Вами особисто. Після завершення роботи над проектом, Ви отримуєте доступ до адміністративної панелі сайту (логін і пароль), керівництво по роботі з Вашим сайтом, архів, в якому містяться всі необхідний файли і бази даних.

Якщо Вас цікавить ціна замовлення, то її Ви зможете дізнатися у нашого менеджера, який розрахує Вам точну вартість на створення інтернет-магазину.Для того, щоб реалізація проекту максимально відповідала Вашим завданням, необхідно ще до початку робіт обговорити і узгодити всі питання з приводу завдань і цілей Вашого сайту з персональним менеджером, заповнити бриф та затвердити технічне завдання.

Ці етапи необхідні так як сайти різної специфіки подразумевают різне виконання і функціонал: від складних систем монетизації до stop motion animation. Реалізація останнього етапу повністю лежить на фахівцях нашої компанії, тому не займе у Вас багато часу. Коли всі питання вирішені Ваш проект запускається в роботу.

Добавить комментарий